W listopadzie 2014 Biedronki odwiedziła dziennikarka Radiowej Jedynki, a następnie Biedronki były gośćmi Radiowej Jedynki. Zamieściliśmy w Galerii kilka zdjęć z tej wizyty. Kliknij czytaj więcej aby obejrzeć film.
1.
Na początku listopada gościem Biedronek była dziennikarka radiowej jedynki
Agnieszka Kunikowska, której głos dobrze znają słuchacze „Jedynki Dzieciom” oraz widzowie słynnych filmów animowanych, uhonorowana złotym mikrofonem Polskiego Radia „za dostrzeganie dziecka w dorosłym i dorosłego w dziecku”

2.
23 listpada 2014 r dzieci z grupy II – Biedronki były gośćmi Radiowej Jedynki.
W tym dniu, w ramach akcji charytatywnej „Choinki Jedynki 2014” znane osobowości ze świata kultury, nauki i sportu malowały obrazki pod hasłem „Symbole Świąt”, które zostaną zlicytowane na rzecz podopiecznych Fundacji „Mimo Wszystko” i Fundacji Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”. Wizytę uświetniły występy iluzjonisty i magika Macieja Pola.

 

Dodaliśmy zdjęcia i film Biedronek