Zaczytane przedszkola !
Serdecznie zapraszam do udziału w III edycji Wielkiej Zbiórki Książek 2017
Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23.04 – 21.05.17 r w 5 miastach:Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków i Trójmiasto.
Akcja została objęta Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Praw Pacjenta oraz Prezydentów zaczytanych miast.
W tym roku zbieramy książki dla MAŁYCH i DUŻYCH Pacjentów!
Jeżeli mają Państwo w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz “czytadła” dla dorosłych wydane po 2000 roku, dołączcie do Zaczytanego świata i weźcie udział w akcji. Zebrane książki zostaną przekazane do placówek medycznych tworząc kolejne Zaczytane biblioteki dla dzieci i dorosłych.
Koordynator Akcji w Przedszkolu 189 „ Na Wierzbnie”-
nauczycielka Jolanta Milewska

III edycja Wielkiej Zbiórki Książek 2017