• Regulamin konkursu
    Organizator konkursu:
    Przedszkole nr 189 „NA WIERZBNIE”
    ul. Lenartowicza 27
  • Osoba koordynująca: Marlena Horosz
    Konkurs organizowany jest do wszystkich dzieci wraz z rodzinami z Przedszkola nr 189 „Na Wierzbnie”. Niech ta zabawa umili i urozmaici wszystkim rodzicom czas spędzany z dziećmi w domach! Jesteśmy przekonani, że przy wspólnym wykonywaniu doniczek nikt nie będzie się nudził. Dzieci natomiast będą dumne, że ich doniczki kwiatowe pięknie prezentują się w przedszkolnym ogródku i są jego ozdobą.
  • Cele konkursu
    -Budowanie systemu wartości
    -Rozpoznawanie i nazywanie rodzajów kwiatów
    -Kształtowanie poczucia sprawczości
    -Rozbudzanie wrażliwości dziecka do przyrody
    -Wyrażanie siebie w różnych formach i technikach
    -Rozwijanie pomysłowości i fantazji dzieci
  • Przedmiot konkursu : doniczka kwiatowa przedstawiająca piękną kompozycję roślinną (wymiary doniczki: długość około 40 cm, szerokość:17 cm,
    wysokość około 17 cm; kolor doniczki – szary, uchwyt do zawieszenia).
    Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami.  Każde dziecko może przynieść jedną doniczkę z kompozycją kwiatową
    temat konkursu – kwiaty różnego rodzaju umieszczone w doniczce.
  • Doniczki proszę oznakować karteczką z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz grupą do której uczęszcza dziecko.
  • Termin składania prac/przynoszenia „Ogródków w doniczce” do przedszkola w godzinach pracy przedszkola od 7.00 do 17.00; skomponowane doniczki można przynosić od 26.04.2021 do 17. 05.2021 r.
  • Organizator powoła jury, które będzie oceniać doniczki kwiatowe i wyłoni zwycięzców.
  • Kryteria oceny:

-Pomysłowość
-Kreatywność
-Estetyka wykonania
-Rodzaj kwiatów

• Ogłoszenie wyników nastąpi 18 maja 2021 r.
  • Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziano dyplomy oraz nagrody.
  • Wszystkie przyniesione doniczki stają się własnością Organizatora i będą umilać nam wszystkim letni pobyt w ogrodzie przedszkolnym.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Rodzinny konkurs – „Ogródek kwiatowy w doniczce”