Pracuję jako nauczyciel od 1987 roku, a w naszym przedszkolu od 01.09.1991 roku.
Jestem magistrem wychowania przedszkolnego Wydziału Pedagogicznego UW, absolwentem podyplomowych studiów „Wspomaganie dzieci z problemami rozwojowymi” i „Polityka i Zarządzanie Oświatą”.
Priorytetem w mojej pracy jest dobro i wszechstronny rozwój dzieci. Nie boję się nowych wyzwań, stale udoskonalam metody nauczania i wychowania, biorę udział w szkoleniach, poszukuję twórczych rozwiązań.
Lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz zdobywać nowe, stąd często „surfuję” po internecie. Grono podobnych sobie osób znalazłam na edukacyjnych forach dyskusyjnych i w Internetowym Klubie Nauczycielek Przedszkola.
Współpracując z rodzicami moich wychowanków dbam, by nasze relacje oparte były na zaufaniu i szczerości, w celu jak najlepszego przygotowania dzieci do szkoły i do życia w szeroko rozumianym społeczeństwie.
Jestem autorem realizowanego w placówce programu wychowawczo-terapeutycznego „W magicznym świecie baśni” oraz artykułów w „Mokotowskich Inspiracjach” i portalu edukacyjnym www.literka.pl.
Cenię poczucie humoru, pogodę ducha, wytrwałość w dążeniu do celu i tolerancję. Lubię czytać książki, słuchać muzyki, podróżować i tańczyć. Jestem mamą Magdaleny, Joanny i Piotra.