Dzieci w przedszkolu mają stały dostęp do wody mineralnej niegazowanej z Firmy „PiastPol”

Poniższe informacje dotyczą dziennych norm i gramatury poszczególnych produktów z których przygotowywane są posiłki.

Podane w jadłospisie liczby oznaczają alergeny.

ALERGENY
(Podane w jadłospisie liczby oznaczają wymienione niżej alergeny)
SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI (wg załącznika II do ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) NR 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.)
1. Zboża zawierające gluten
2. Skorupiaki i produkty pochodne
3. Jaja i produkty pochodne
4. Ryby i produkty pochodne
5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne
6. Soja i produkty pochodne
7. Mleko i produkty pochodne
8. Orzechy
9. Seler i produkty pochodne
10. Gorczyca i produkty pochodne
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO2 dla produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia lub w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami wytwórców
13. Łubin i produkty pochodne
14. Mięczaki i produkty pochodne

 

Dzień

tygodnia

Śniadanie

Obiad

Podwieczorek

Poniedziałek

02.09

Kawa zbożowa

chleb żołnierski z szynką i pomidorem

II śniadanie: śliwki 1,3,7

Zupa: fasolowa

II danie: makaron z serem białym i polewą truskawkową,

sur. z kapusty pekińskiej z rodzynkami, pomarańcza i jogurtem nat., mięta 3,7,9

Bułka wrocławska z serem żółtym i czerwoną papryką, jabłko

mięta1,7

 

Wtorek

03.09

Płatki orkiszowe na mleku

chleb słonecznikowy z masłem

pasta jajeczna ze szczypiorem, rzodkiewka

II śniadanie: borówki 1,3,7

Zupa: z cukinii

II danie: gulasz wołowy, kasza jęczmienna, mizeria

kompot owocowy 1,7,9

Grahamka z masłem i jajkiem, pomidor

arbuz

kompot owocowy 1,3,7

Środa

04.09

Kasza kukurydziana na mleku

chleb złoty orkisz z masłem, twarożek z tarta marchewką

II śniadanie: jabłko 1,3,7

Zupa: pomidorowa z ryżem

II danie: kotlet mielony z mięsa wieprzowego, ziemniaki, sur z białej kapusty z koperkiem w sosie winegret

herbatka rumiankowa 1,,9

Kisiel waniliowy, chałka z masłem, banan

herbatka rumiankowa 1,3,7

Czwartek

05.09

Kakao

chleb wiejski z pasztetem, ogórek świeży

II śniadanie: brzoskwinia 1,3,7

Zupa:, barszcz biały

II danie: potrawka z indyka z warzywami, kasza jaglana, sałata ze śmietaną, woda z plasterkami cytryny 1,3,9

Bułka orkiszowa z polędwicą sopocką, pomidorki coctailowe, woda z plasterkami cytryny

jabłko 1,3

Piątek

06.09

Płatki owsiane na mleku

chleb piastowski z serem żółtym i rukolą

II śniadanie: talerz owocowo-warzywny

(jabłko, papryka żółta, kalarepa) 1,3,7

Zupa: krupnik

II danie: łazanki z mięsem wieprzowym i kapustą kwaszoną

herbata z lipy 1,3,9

Placki ziemniaczane

nektarynka

herbata z lipy 1,3,7

Poniedziałek

09.09

Płatki orkiszowe na mleku

chleb żytni z dynią z kurczakiem gotowanym i ogórek świeży

II śniadanie: jabłko 1,3,7

Zupa: grochowa

II danie: kluski ziemniaczane ze skwarkami pod kruszonką z sera białego, sur z marchewki z chrzanem

herbatka miętowa 1,3,7,9

Tosty z serem żółtym i szynką, rzodkiewka

brzoskwinia

herbatka miętowa 1,3

Wtorek

10.09

Kawa zbożowa

chleb słonecznikowy z pasta z ryby wędzonej ze szczypiorkiem

II śniadanie: śliwki 1,7

Zupa: z białej kapusty z koperkiem

II danie: pieczone udziki z kurczaka, ryż, jarzynka z buraków z jabłkiem

kompot wiśniowy 9

Kasza manna na mleku z musem truskawkowym

jabłko 1,3,7

kompot wiśniowy

 

Środa

11.09

Kakao

chleb wiejski z szynką, roszponka

II śniadanie: talerz owocowo-warzywny

(winogrona, pomidorki coctailowe, rzodkiewka) 1,3,7

Zupa: ryżanka

II danie: pulpety z mięsa wieprzowego a'la gołąbki, ziemniaki, sos pomidorowy

woda z plasterkami cytryny 1,3,7,9

Kalafior z masłem, grahamka

gruszka

woda z plasterkami cytryny 1,3

Czwartek

12.09

Płatki jaglane na mleku

chleb żołnierski z bekonem, papryka czerwona

II śniadanie: arbuz 1,3,7

Zupa: ogórkowa

II danie: polędwiczki drobiowe, kasza gryczana, sałata lodowa ze śmietaną

herbata z lipy 1,3,4,9

Ciabata z pieczonym schabem, pomidor

banan

herbatka z lipy 1,3,7

Piątek

13.09

Kawa zbożowa

chleb złoty orkisz z pasta z jaj i sera żółtego, kiełki rzodkiewki

II śniadanie: talerz owocowo-warzywny

( ogórek świeży, marchewka, jabłko) 1,3,7

Zupa: pomidorowa z makaronem

II danie:, łosoś pieczony, ziemniaki, sur. z kapusty kwaszonej z koperkiem, mięta

1,3,4,9

Serek naturalny z brzoskwinią, chałka z masłem

mięta

1,3,7

Poniedziałek

16.09

Kakao

chleb słonecznikowy z szynka, rukola

II śniadanie: talerz owocowo-warzywny

(arbuz, rzodkiewka, papryka żół.) 1,3,7

Zupa: z soczewicy

II danie: pierogi z serem białym i śmietaną, sałata lodowa z żurawiną, pomarańczą i jogurtem nat.

woda z plasterkami cytryny

1,3,9

Bułka żytnia z jajkiem, pomidor

woda z plasterkami cytryny

gruszka 1,3

Wtorek

17.09

Kawa zbożowa

chleb żytni z z dynią z pastą z ryby wędzonej ze szczypiorem, ogórek kwaszony

II śniadanie: nektarynka 1,3,7

Zupa: z zielonym groszkiem

II danie: szynka pieczona w sosie śmietanowo-musztardowym, ziemniaki, sur. z kapusty pekińskiej z marchewką, papryką i jogurtem nat, kompot owocowy 7,9

Racuchy z jabłkiem

arbuz

kompot owocowy 1,3,7

Środa

18.09

Zacierki na mleku

chleb żołnierski z pieczonym schabem, kalarepa

II śniadanie: jabłko 1,3,7

Zupa: marchewkowa

II danie: sznycel wieprzowy, ziemniaki, mizeria, mięta 1,3,9

Bułka orkiszowa z szynką i papryką

mięta

banan1,3,7

Czwartek

19.09

Kakao

chleb słonecznikowy z serem żółtym, pomidor

II śniadanie:gruszka 1,3,7

Zupa: kapuśniak

II danie: potrawka drobiowa w sosie własnym, kluski śląskie, sur. z kalarepy z jabłkiem i marchewką, mięta

herbatka z lipy 1,3,9

Koktajl bananowy, bułka maślana

jabłko

herbatka z lipy 1,3,7

Piątek

20.09

Płatki gryczane na mleku

grahamka z masłem, serek wiejski z warzywami

II śniadanie: arbuz 1,3,7

Zupa: szpinakowa

II danie: dorsz pieczony w sosie koperkowo-czosnkowym, ziemniaki, jarzynka z buraków z jabłkiem1,3,4,7

Kalafior polany masłem, bułka wrocławska

śliwki 1,3

mięta

Poniedziałek

23.09

Kawa zbożowa

chleb słonecznikowy z szynką, ogórek świeży

II śniadanie: jabłko 1,3,7

Zupa: kapuśniak

II danie: zapiekanka makaronowa z warzywami, marchewka do chrupania

mięta z cytryną 1,3,7,9

Kremowa pasta z jaj, sera żółtego i wędliny, grahamka z masłem, pomidor

brzoskwinia

mięta z cytryną 1,3,7

Wtorek

24.09

Kasza manna na mleku

chleb razowy z serem białym i papryką czerwoną

II śniadanie: talerz owocowo-warzywny

(jabłko, rzodkiewka, marchewka) 1,3,7

Zupa: brokułowa

II danie: risotto z mięsa wieprzowego z warzywami,

sur z białej kapusty z koperkiem,

herbata z melisy 9

Chleb żytni z dynią z bekonem i świeżym ogórkiem

arbuz

herbata z melisy 1,3,7

Środa

25.09

Kakao,

chleb złoty orkisz z kurczakiem gotowanym, kalarepa

II śniadanie: gruszka 1,3,7

Zupa: rosół z makaronem

II danie: potrawka z mięsa wołowego z warzywami, ziemniaki, mizeria

kompot owocowy1,3,7,9

Ryż zapiekany z jabłkiem, śmietanka

kompot owocowy

Czwartek

26.09

Makaron muszelki na mleku

chleb piastowski z serem białym z dżemem

II śniadanie: talerz owocowo-warzywny

(marchewka, gruszka, ogórek świeży) 1,3,7

Zupa: koperkowa

II danie: klopsiki z mięsa z indyka w sosie pomidorowym, kasza jęczmienna, sałata ze śmietaną

herbata rumiankowa1,3,7,9

Grahamka z szynką i papryką żółtą

banan1,3,7

herbata rumiankowa

Piątek

27.09

Kawa zbożowa

chleb żołnierski z kiełbasa żywiecką i pomidorem

II śniadanie: morele 1,3,7

Zupa: kalafiorowa

II danie: ryba panierowana, ziemniaki, sur. z kapusty kwaszonej z jabłkiem, mięta 1,3,4,7,9

Budyń śmietankowy, bułka maślana

jabłko1,3,7

Poniedziałek

30.09

Kasza kukurydziana na mleku

chleb słonecznikowy z polędwica sopocką i świeżym ogórkiem

II śniadanie: banan1,3,7

Zupa: fasolowa

naleśniki z serem białym i polewa truskawkową, sur. z marchewki z jabłkiem

woda z plasterkami pomarańczy1,3,7,9

Bułka orkiszowa z serem żółtym i papryką czerwoną, winogrona

woda z plasterkami pomarańczy 1,3,7