Jolanta Milewskaabsolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Kolegium Nauczycielskiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie.

Jestem pełna energii, otwarta i empatyczna, a moją pasją są: muzyka, taniec, dobra książka oraz aktywny odpoczynek.

Od dziecka chciałam zostać nauczycielką  i realizuję swoje marzenia pracując do dziś w przedszkolu, w którym rozpoczynałam swoją karierę nauczycielską. Jestem przewodnikiem dzieci przez okres przedszkolny.

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie ich bezpieczeństwo, samodzielność i aktywność twórcza oraz radosna zabawa.

Pomagam, rozmawiam, tłumaczę, pocieszam i przytulam, gdy tego dzieci potrzebują.

Na bieżąco rozwijam i doskonalę  swoje umiejętności pedagogiczne  oraz muzyczne, które sprzyjają wyzwalaniu emocji i wpływają na harmonijny rozwój przedszkolaków.