Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych córek, absolwentek Przedszkola 189. Zawodowo od ponad 20 lat jestem nauczycielką i większość tego czasu pracuję w naszym przedszkolu. Wykształcenie wyższe zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Pedagogika w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej i Pedagogiki Wczesnoszkolnej. Pracę zawodową rozpoczęłam w szkole, ale to w przedszkolu mogę tak naprawdę realizować swoją życiową pasję: uczestniczenia w rozwoju młodych ludzi i wspierania ich w tym procesie. Wszystkich moich podopiecznych pragnę wyposażyć w to, co będzie im potrzebne w dynamicznie zmieniającym się świecie: samodzielność, pomysłowość, dociekliwość, otwarcie na nowości i gotowość do podejmowania wyzwań. Chcę, by powierzone mi dzieci wyrosły na aktywnych i przedsiębiorczych dorosłych i w tym celu w pracy z nimi stosuję różnorodne metody aktywizujące. Temu problemowi poświęciłam też swoją pracę badawczą: Zachowanie dzieci społecznie biernych w pracy metodą projektów. Wciąż jestem ciekawa nowej wiedzy i wciąż chcę pracować jeszcze lepiej. Dlatego stale uzupełniam swoje kompetencje zawodowe. Uczestniczyłam w różnego rodzaju kursach i warsztatach specjalistycznych takich jak Studia glottodydaktyczne, kursy Pedagogiki zabawy, Zastosowania komputera i Internetu w pracy nauczyciela, Kurs dla kierowników wycieczek, warsztaty „Jak mówić, żeby dzieci słuchały – jak słuchać, żeby dzieci mówiły”, „Dziecięce projekty”, „Trzy kroki dziecka w przyszłość – znam swoją wartość”, Dziecięcy teatr, Rozwój plastyczny dzieci w wieku przedszkolnym i wiele innych. Jestem niespokojnym duchem i wciąż „wpadam” na nowe pomysły, do których realizacji udaje mi się zaangażować zarówno grono pedagogiczne, jak i rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola. Są to na przykład Święto Latawców, Przedszkolną Olimpiadę Sportową, Święto Wiosny, Dzień Misia. Organizuję również konkursy dla dzieci i rodziców np.: Konkurs plastyczny na kartę Bożonarodzeniową, Wiosenne rymowanie, a ostatnio Bajeczka dla córuni i syneczka. Moja najnowsza pasja to: dziecięce zabawy w teatr.